#pomahame

Nadace SOVA věnovala k dnešnímu datu finanční příspěvky v celkové výši:

 

Obce kde pomáháme:

 

Podpořených projektů:

 

Koncert v Opeře skupiny The Tap Tap

13.9.2015

Nadace SOVA podpořila Koncert v Opeře kapely The Tap Tap, který se konal 1. 12. 2014 ve Státní opeře Praha. Tato kapela se skládá ze studentů a absolventů Jedličkova ústavu, kapelníkem je Šimon Ornest.
Tito lidé se i přes své zdravodní handicapy snaží nejen studiem mnoha různých oborů, ale také účastí v kapele začlenit do běžného života. Kapela The Tap Tap rozdává radost českým divákům a fanouškům již 16 let. Jedličkův ústav i naši republiku úspěšně reprezentuje také v zahraničí.

Během koncertu přispěli fanoušci a diváci částkou převyšující 220 000 Kč na dostavbu Jedličkova ústavu. 
Jsme rádi, že se i díky nám podařilo vybrat nemalou částku, která přispěje k dalšímu rozvoji Jedličkova ústavu a jeho studentů.

Všichni návštěvníci koncertu od nás dostali malý dárek v podobě symbolu Nadace - sovičky. Fanoušci facebooku mohli také soutěžit o sovy s handicapem, které vyjadřují právě naše partnerství s The Tap Tap.

Zpět

#nadobro

Na jaký projekt chcete přispět?

Můžete si vybrat, na který konkrétní projekt chcete přispět, nebo to můžete nechat na nás a podpořit projekty Nadace Sova obecně.

Jakou částkou chcete přispět?

Výše příspěvku je dobrovolná, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek. Všechny vaše dary budou v plné výši poskytnuty potřebným.