#pomahame

Nadace SOVA věnovala k dnešnímu datu finanční příspěvky v celkové výši:

 

Obce kde pomáháme:

 

Podpořených projektů:

 

Lyžařský výcvik pořádaný Střední pedagogickou školou Boskovice

30.3.2017

Boskovice

Nadace SOVA v únoru 2017 podpořila částkou 5.000 Kč lyžařský výcvik pořádaný Střední pedagogickou školou Boskovice. Střední škola společně s vedením základních škol v Boskovicích pořádá každý rok pro děti z 3. a 4. tříd 3denní lyžařský výcvik. Výcviku se během 4 týdnů, vždy od středy do pátku, zúčastní všechny základní školy. Lyžuje se v nedaleké Olešnici, kde studenti pod vedením pedagogů mohou uplatnit své vědomosti a zkušenosti nejen z lyžařských kurzů, ale také z klasických hodin ve škole. V rámci praxe si formou metodických výstupů mohou vyzkoušet roli instruktora lyžování. Nadace SOVA přispěla na nákup lyžařských pomůcek, které pomohou nejen studentům v jejich praxi, ale také přispějí ke zpestření a zkvalitnění lyžařské výuky dětí. Vyrobila také motivační kartičky pro děti, na které dostanou razítko sovičky za úspěšně zvládnutý den na svahu.

Zpět

#nadobro

Na jaký projekt chcete přispět?

Můžete si vybrat, na který konkrétní projekt chcete přispět, nebo to můžete nechat na nás a podpořit projekty Nadace Sova obecně.

Jakou částkou chcete přispět?

Výše příspěvku je dobrovolná, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek. Všechny vaše dary budou v plné výši poskytnuty potřebným.