#pomahame

Nadace SOVA věnovala k dnešnímu datu finanční příspěvky v celkové výši:

 

Obce kde pomáháme:

 

Podpořených projektů:

 

Sluňákov, centrum ekologických aktivit města Olomouce, o. p. s.

7.12.2014

Horka nad Moravou

Nadace SOVA věnovala dne 25. 11. 2014 finanční dar ve výši 10.000 Kč ekologické organizaci Sluňákov, centrum ekologických aktivit města Olomouce, o. p. s. Sluňákov je jedna z největších organizací v České republice zabývající se environmentálním vzděláváním. Má dlouholetou tradici a zkušenosti. Sluňákov umožňuje setkávání lidí ke společné poradě o odpovědném vztahu člověka k přírodě, v přátelském a tvůrčím prostředí. Sídlí v Horce nad Moravou.

""Měli jsme ohromnou radost, když jste se s touto nabídkou ozvali. Prožíváme v současné době, podobně jako mnoho jiných neziskových organizací, období, kdy je pro nás každá podpora velmi významná a zajišťuje nám možnost pokračovat v naší práci. Více jak dvacet let se snažíme u dětí probouzet citlivost k přírodě se snahou jim zpřístupňovat formou vzdělávacích programů informace o životním prostředí, porozumění ekologických vztahů a prohloubení vztahu ke krajině ve které žijí nebo se pohybují.Na svých internetových stránkách píšete: „Shromažďujeme prostředky s cílem maximální možnou mírou přispět, a udělat pro všechny svět lepším“. Pro nás jste jej určitě lepším udělali. Vaše ocenění i všímavost k naší činnosti je pro nás odměnou. To by však nestačilo. Vaši finanční podporu jsme využili na zajištění externistů v oblasti realizace environmentálních programů pro školy, takže se k nám dostalo více dětí, které bychom jinak nebyli schopni vzdělávat.Vaší podpory si mimořádně vážíme a jsem přesvědčen, že sdílíme společný zájem a vize. Poskytnutí příspěvku nám pomohlo rozvinout naši činnost pro větší počet dětí. Poděkujte prosím lidem kolem Vás. Přeji všem v Nadaci SOVA příjemné dny.""

Mgr. Michal Bartoš, Ph.D.

Zpět

#nadobro

Na jaký projekt chcete přispět?

Můžete si vybrat, na který konkrétní projekt chcete přispět, nebo to můžete nechat na nás a podpořit projekty Nadace Sova obecně.

Jakou částkou chcete přispět?

Výše příspěvku je dobrovolná, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek. Všechny vaše dary budou v plné výši poskytnuty potřebným.